16 dec. Kerstconcert

Al bijna 50 jaar is de drumband, zoals Drumfanfare de “Trommelaere van Herle” in de volksmond nog altijd genoemd wordt, een vaste waarde in het verenigingsleven van GMS. Een echte familieclub die gezellig samen muziek maken hoog in het vaandel heeft staan. Onze vereniging heeft een gevarieerd repertoire waarmee we  door het jaar heen leuke optredens verzorgen, zowel in optochten als tijdens concerten.
Onze vereniging staat onder muzikale leiding van Ad Knops. Met  veel enthousiasme heeft  hij de afgelopen maanden samen met onze muzikanten gewerkt om een van onze belangrijkste optredens, het Kerstconcert, voor te bereiden.

Om  dat met trots te mogen laten zien en horen nodigen wij u uit  op
Zondag 16 december
Om  11 uur
In ons prachtig sfeervol versierde verenigingslokaal
Achter het Cultuurhuis
Aan de Sittarderweg 143b

Zoals u van ons gewend bent, is de toegang gratis en kunt u voor een heel aantrekkelijke prijs genieten van ’n drankje, ’n kop koffie met vlaai en ’n broodje.
Bestuur en leden van de drumfanfare de Trommelaere van Herle www.trommelaerevanherle.eu