Kerstconcert

Zondag 15 December

Al bijna 50 jaar is de drumband, zoals Drumfanfare de Trommelaere van Herle in de volksmond nog altijd genoemd wordt, een vaste waarde in het verenigingsleven van GMS. Een echte familieclub die gezellig samen muziek maken hoog in het vaandel heeft staan. Onze vereniging heeft een gevarieerd repertoire waarmee we door het jaar heen leuke optredens verzorgen, zowel in optochten als tijdens concerten.
Ook dit jaar hopen wij u te ontmoeten op ons Kerstconcert
op Zondag 15 december
Om 10:30 uur
 In ons prachtig sfeervol versierde verenigingslokaal  Aan de Sittarderweg 143b
Onze vereniging staat onder muzikale leiding van Ad Knops.
Zoals u van ons gewend bent, is de toegang gratis en kunt u voor een heel aantrekkelijke prijs genieten van ’n drankje, ’n kop koffie met vlaai en ’n broodje.
Bestuur en leden van de drumfanfare de Trommelaere van Herle
www.trommelaerevanherle.eu

Author: admin